Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LNT2C472MSEB
Permintaan Quote
Melayu
LNT2C472MSEB
Dalam stok
10+
  • Nombor Bahagian
    LNT2C472MSEB
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 160V SCREW
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.5A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.4A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.866" (22.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.055" (103.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4700µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    4700µF