Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LNT2D333MSE
Permintaan Quote
Melayu
3643237Image LNT2D333MSE.Nichicon
LNT2D333MSE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LNT2D333MSE
  • Penerangan
    CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Siri
    LNT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    16.6A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    19.92A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    LNT2D333MSE-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    8.780" (223.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    33000µF