Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LNT2E152MSE
Permintaan Quote
Melayu
6448209Image LNT2E152MSE.Nichicon
LNT2E152MSE
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    LNT2E152MSE
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.4A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.88A @ 10kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    LNT2E152MSE-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.866" (22.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1500µF