Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LNT2G221MSECBN
Permintaan Quote
Melayu
LNT2G221MSECBN
Dalam stok
15+
  • Nombor Bahagian
    LNT2G221MSECBN
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 400V SCREW
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.6A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.24A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.500" (12.70mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF