Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LNX2L682MSEJ
Permintaan Quote
Melayu
3654147Image LNX2L682MSEJ.Nichicon
LNX2L682MSEJ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LNX2L682MSEJ
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    550V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Siri
    LNX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    19.5A @ 120Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    LNX2L682MSEJ-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.252" (31.80mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    8.780" (223.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    6800µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    6800µF