Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > LQR2W152MSEF
Permintaan Quote
Melayu
2399730Image LQR2W152MSEF.Nichicon
LQR2W152MSEF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LQR2W152MSEF
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Siri
    LQR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.3A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    8.82A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    LQR2W152MSEF-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.866" (22.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.055" (103.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1500µF