Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > PCR1D560MCL1GS
Permintaan Quote
Melayu
3818921Image PCR1D560MCL1GS.Nichicon
PCR1D560MCL1GS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PCR1D560MCL1GS
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    20V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    PCR
  • Ripple Current @ High Frequency
    700mA @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    70 mOhm
  • Penerangan terperinci
    56µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 70 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    56µF