Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > PCV1D221MCL7GS
Permintaan Quote
Melayu
4605438Image PCV1D221MCL7GS.Nichicon
PCV1D221MCL7GS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PCV1D221MCL7GS
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    20V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    PCV
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.7A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    22 mOhm
  • Penerangan terperinci
    220µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF