Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > PCX1H120MCL1GS
Permintaan Quote
Melayu
3355527Image PCX1H120MCL1GS.Nichicon
PCX1H120MCL1GS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PCX1H120MCL1GS
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 12UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    PCX
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.1A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1500 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.319" (8.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    65 mOhm
  • Penerangan terperinci
    12µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 65 mOhm 1500 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    12µF