Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > PLX1E181MDL1
Permintaan Quote
Melayu
1161045Image PLX1E181MDL1.Nichicon
PLX1E181MDL1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PLX1E181MDL1
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V T/H
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    PLX
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.8A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    PLX1E181MDL1-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    25 mOhm
  • Penerangan terperinci
    180µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    180µF