Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > QXK2E474KTP
Permintaan Quote
Melayu
3180105Image QXK2E474KTP.Nichicon
QXK2E474KTP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    QXK2E474KTP
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    125V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm)
  • Siri
    QXK
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.543" (13.80mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
  • kemuatan
    0.47µF