Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > QXK2G474JTP
Permintaan Quote
Melayu
QXK2G474JTP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
300+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    QXK2G474JTP
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RAD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    400V
  • Voltan Rating - AC
    200V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    0.728" L x 0.327" W (18.50mm x 8.30mm)
  • Siri
    QXK
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.654" (16.60mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polyester, Metallized
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
  • kemuatan
    0.47µF