Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > RVB1E150MNG
Permintaan Quote
Melayu
3026563Image RVB1E150MNG.Nichicon
RVB1E150MNG
  • Nombor Bahagian
    RVB1E150MNG
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 15UF 20% 25V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Siri
    FPCAP, VB
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2917 (7343 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    30 mOhm
  • Penerangan terperinci
    15µF 25V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 30 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    15µF