Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > RWA1C680MEG
Permintaan Quote
Melayu
5504822Image RWA1C680MEG.Nichicon
RWA1C680MEG
  • Nombor Bahagian
    RWA1C680MEG
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Siri
    FPCAP, WA
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    2917 (7343 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.177" (4.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    55 mOhm
  • Penerangan terperinci
    68µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 55 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    68µF