Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > TVX1C151MAD
Permintaan Quote
Melayu
2494802Image TVX1C151MAD.Nichicon
TVX1C151MAD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TVX1C151MAD
  • Penerangan
    CAP ALUM 150UF 20% 16V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Siri
    TVX
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    150µF