Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > TVX2AR47MAD
Permintaan Quote
Melayu
13691Image TVX2AR47MAD.Nichicon
TVX2AR47MAD
  • Nombor Bahagian
    TVX2AR47MAD
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.47UF 20% 100V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
  • Siri
    TVX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    10mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    20mA @ 10kHz
  • Nama lain
    TVX2AR47MAD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Penerangan terperinci
    0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    0.47µF