Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > TVX2G010MAD
Permintaan Quote
Melayu
2313628Image TVX2G010MAD.Nichicon
TVX2G010MAD
  • Nombor Bahagian
    TVX2G010MAD
  • Penerangan
    CAP ALUM 1UF 20% 400V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    14mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    22.4mA @ 10kHz
  • Nama lain
    TVX2G010MAD-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Penerangan terperinci
    1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1µF