Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > TVX2V330MCD
Permintaan Quote
Melayu
3340802Image TVX2V330MCD.Nichicon
TVX2V330MCD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TVX2V330MCD
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 350V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia x 1.319" L (16.00mm x 33.50mm)
  • Siri
    TVX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    190mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    304mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Can
  • Nama lain
    TVX2V330MCD-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    33µF