Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UCD1H100MC6LGS
Permintaan Quote
Melayu
1072610Image UCD1H100MC6LGS.Nichicon
UCD1H100MC6LGS
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    UCD1H100MC6LGS
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    45mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    90mA @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    1.5 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF