Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UCD2A331MNQ1ZD
Permintaan Quote
Melayu
UCD2A331MNQ1ZD
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    UCD2A331MNQ1ZD
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    458.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    917mA @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF