Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UCL1C100MCL1GS
Permintaan Quote
Melayu
2480091Image UCL1C100MCL1GS.Nichicon
UCL1C100MCL1GS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UCL1C100MCL1GS
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Siri
    UCL
  • Ripple Current @ Low Frequency
    80mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    160mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    850 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF