Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UES1H221MHM
Permintaan Quote
Melayu
1061131Image UES1H221MHM.Nichicon
UES1H221MHM
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UES1H221MHM
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    UES
  • penilaian
  • polarisasi
    Bi-Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    UES1H221MHM-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF