Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHC1C220MDD
Permintaan Quote
Melayu
UHC1C220MDD
  • Nombor Bahagian
    UHC1C220MDD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    UHC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    140mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    350mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    260 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF