Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHD1A102MPD
Permintaan Quote
Melayu
5642732Image UHD1A102MPD.Nichicon
UHD1A102MPD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UHD1A102MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    UHD
  • Ripple Current @ Low Frequency
    937.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.25A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    UHD1A102MPD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    41 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF
  • aplikasi
    General Purpose
UHD160-1009-VAT
UHD160-1009-VAT
Penerangan: LED DRIVER CONSTANT CURRENT
Pengilang: ERP Power
UHD1A102MPD1TA
UHD1A102MPD1TA
Penerangan: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Pengilang: Nichicon
UHD1A102MPD6
UHD1A102MPD6