Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHD1C471MPD
Permintaan Quote
Melayu
6209921Image UHD1C471MPD.Nichicon
UHD1C471MPD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UHD1C471MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    UHD
  • Ripple Current @ Low Frequency
    746.25mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    995mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    UHD1C471MPD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    56 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF