Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHE1H151MPD
Permintaan Quote
Melayu
4235804Image UHE1H151MPD.Nichicon
UHE1H151MPD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UHE1H151MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    UHE
  • Ripple Current @ Low Frequency
    532mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    760mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    120 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    150µF