Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHM1A102MPD
Permintaan Quote
Melayu
UHM1A102MPD
  • Nombor Bahagian
    UHM1A102MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    UHM
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    25 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF