Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ULD2E6R8MPD
Permintaan Quote
Melayu
726549Image ULD2E6R8MPD.Nichicon
ULD2E6R8MPD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ULD2E6R8MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    ULD
  • Ripple Current @ Low Frequency
    68mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    129.2mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    6.8µF