Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UML1C220MDD
Permintaan Quote
Melayu
3804694Image UML1C220MDD.Nichicon
UML1C220MDD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UML1C220MDD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    ML
  • Ripple Current @ Low Frequency
    37mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    55.5mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22µF