Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UMP1H2R2MDD1TP
Permintaan Quote
Melayu
1182915Image UMP1H2R2MDD1TP.Nichicon
UMP1H2R2MDD1TP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UMP1H2R2MDD1TP
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    UMP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    13mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    19.5mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Bi-Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    493-10254-2-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2.2µF