Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPB2D561MRD6
Permintaan Quote
Melayu
UPB2D561MRD6
  • Nombor Bahagian
    UPB2D561MRD6
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    UPB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.35A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.7A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.492" (12.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    560µF