Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPJ2C220MHD
Permintaan Quote
Melayu
5124645Image UPJ2C220MHD.Nichicon
UPJ2C220MHD
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UPJ2C220MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    140mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    224mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    UPJ2C220MHD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF