Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPJ2E330MHD
Permintaan Quote
Melayu
5823058Image UPJ2E330MHD.Nichicon
UPJ2E330MHD
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UPJ2E330MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    180mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    288mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    UPJ2E330MHD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    33 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    33µF