Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPJ2W4R7MHD
Permintaan Quote
Melayu
2195860Image UPJ2W4R7MHD.Nichicon
UPJ2W4R7MHD
Dalam stok
400+
  • Nombor Bahagian
    UPJ2W4R7MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    55mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    88mA @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    4.7µF