Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPM2W2R2MPD1TD
Permintaan Quote
Melayu
2421226Image UPM2W2R2MPD1TD.Nichicon
UPM2W2R2MPD1TD
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    UPM2W2R2MPD1TD
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    28mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    44.8mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2.2µF
  • aplikasi
    General Purpose
UPM2W2R2MPD
UPM2W2R2MPD
Penerangan: CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL