Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPS2C3R3MPD1TD
Permintaan Quote
Melayu
6811322Image UPS2C3R3MPD1TD.Nichicon
UPS2C3R3MPD1TD
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    UPS2C3R3MPD1TD
  • Penerangan
    CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    36mA @ 120Hz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3.3µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3.3µF