Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPS2E220MHD
Permintaan Quote
Melayu
2961445Image UPS2E220MHD.Nichicon
UPS2E220MHD
  • Nombor Bahagian
    UPS2E220MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    155mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    248mA @ 10kHz
  • Nama lain
    UPS2E220MHD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF