Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPS2F101MRD6
Permintaan Quote
Melayu
5486122Image UPS2F101MRD6.Nichicon
UPS2F101MRD6
  • Nombor Bahagian
    UPS2F101MRD6
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 315V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    315V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    285mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    456mA @ 10kHz
  • Nama lain
    UPS2F101MRD6-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    28 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF