Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPS2W101MRD
Permintaan Quote
Melayu
2961896Image UPS2W101MRD.Nichicon
UPS2W101MRD
  • Nombor Bahagian
    UPS2W101MRD
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    350mA @ 120Hz
  • Nama lain
    UPS2W101MRD-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.492" (12.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF