Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPT2G390MHD
Permintaan Quote
Melayu
3620401Image UPT2G390MHD.Nichicon
UPT2G390MHD
  • Nombor Bahagian
    UPT2G390MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    320mA @ 120Hz
  • Nama lain
    UPT2G390MHD-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.299" (33.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    39µF