Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPT2P391MRD
Permintaan Quote
Melayu
6711443Image UPT2P391MRD.Nichicon
UPT2P391MRD
  • Nombor Bahagian
    UPT2P391MRD
  • Penerangan
    CAP ALUM 390UF 20% 220V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    220V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.15A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.84A @ 10kHz
  • Nama lain
    UPT2P391MRD-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    390µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    390µF