Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW0J471MPD
Permintaan Quote
Melayu
5853850Image UPW0J471MPD.Nichicon
UPW0J471MPD
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UPW0J471MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    416.25mA @ 120Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    117 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.453" (11.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF