Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW1C470MDD
Permintaan Quote
Melayu
574288Image UPW1C470MDD.Nichicon
UPW1C470MDD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UPW1C470MDD
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    UPW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    54mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    180mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    600 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    47µF