Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW1C472MHD
Permintaan Quote
Melayu
1396134Image UPW1C472MHD.Nichicon
UPW1C472MHD
  • Nombor Bahagian
    UPW1C472MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    UPW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.559A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.01A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    23 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    18 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.240" (31.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    4700µF