Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW1C821MPD
Permintaan Quote
Melayu
398378Image UPW1C821MPD.Nichicon
UPW1C821MPD
  • Nombor Bahagian
    UPW1C821MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    820µF
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.197" (5.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    UPW
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Ripple Semasa
    Radial, Can
  • Pitch - Penyambung
    16V
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Capacitors
    915mA @ 120Hz
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    UPW1C821MPD
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • galangan
    52 mOhm
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.787" (20.00mm)
  • berkembang Penerangan
    820µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
  • aplikasi
    5000 Hrs @ 105°C