Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW1V471MPD
Permintaan Quote
Melayu
755885Image UPW1V471MPD.Nichicon
UPW1V471MPD
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UPW1V471MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    915mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.22A @ 100kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    52 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.787" (20.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF