Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW2F101MHD
Permintaan Quote
Melayu
4097323Image UPW2F101MHD.Nichicon
UPW2F101MHD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UPW2F101MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 315V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    315V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    UPW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    285mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    456mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.575" (40.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF