Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW2V330MHD
Permintaan Quote
Melayu
2539989Image UPW2V330MHD.Nichicon
UPW2V330MHD
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UPW2V330MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    160mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    256mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    23 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.240" (31.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    33µF