Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW2W100MHH
Permintaan Quote
Melayu
192004Image UPW2W100MHH.Nichicon
UPW2W100MHH
  • Nombor Bahagian
    UPW2W100MHH
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    UPW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    75mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    120mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF