Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPW2W4R7MHD
Permintaan Quote
Melayu
5970697Image UPW2W4R7MHD.Nichicon
UPW2W4R7MHD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UPW2W4R7MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    49mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    78.4mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.787" (20.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    4.7µF